0 מוצרים

מוצרים(0)

0-מוצרים
מס 0.00
סה"כ 0.00
ריפרקטומטר בריקס נייד, מד בוחן סוכר דיוק גבוה, מטר מקצועי לתעשיית המזון, למיץ פירות, בירה, חלב, דבש

ריפרקטומטר בריקס נייד, מד בוחן סוכר דיוק גבוה, מטר מקצועי לתעשיית המזון, למיץ פירות, בירה, חלב, דבש

ILS 27.70
במלאי

כמות

בדיקות סוכר מדויקות : מודד את ריכוז הסוכר בבירה, מיץ, חלב, ריבה, דבש ועוד עם דיוק של 1% לתוצאות אמינות. תכנון נייד : Brix Refractometer בניית אלומיניום קל משקל וגודל קטן מקלים על הנשיאה והשימוש בכל מקום. פיצוי טמפרטורה אוטומטי : טמפרטורת ריפרקטומטר סוכר לא תשפיע על הקריאות בזכות פיצוי טמפרטורה אוטומטי, ותבטיח תוצאות מדויקות בכל פעם. כיול קל לכיול : בודק Brix כיול ברור קל לקרוא, כך שתוכלו לקבוע במהירות ובקלות את ריכוזי הסוכר במזון ובמשקאות שלכם. ידית גומי ללא החלקה : מד בדיקת סוכר ידית גומי רכה ונוחה מבטיחה אחיזה ללא החלקה, מה שמקל על החזקה ושימוש ברפרקטומטר. בדיקות סוכר מדויקות : מודד את ריכוז הסוכר בבירה, מיץ, חלב, ריבה, דבש ועוד עם דיוק של 1% לתוצאות אמינות. תכנון נייד : Brix Refractometer בניית אלומיניום קל משקל וגודל קטן מקלים על הנשיאה והשימוש בכל מקום. פיצוי טמפרטורה אוטומטי : טמפרטורת ריפרקטומטר סוכר לא תשפיע על הקריאות בזכות פיצוי טמפרטורה אוטומטי, ותבטיח תוצאות מדויקות בכל פעם. כיול קל לכיול : בודק Brix כיול ברור קל לקרוא, כך שתוכלו לקבוע במהירות ובקלות את ריכוזי הסוכר במזון ובמשקאות שלכם. ידית גומי ללא החלקה : מד בדיקת סוכר ידית גומי רכה ונוחה מבטיחה אחיזה ללא החלקה, מה שמקל על החזקה ושימוש ברפרקטומטר. תיאור : רפרקטומטר בריקס זה הוא מד מקצועי למדידת תכולת הסוכר של מיץ פירות, בירה, חלב, דבש, ריבה ואוכל אחר. בשימוש נרחב בתעשיית המזון כדי לשלוט בריכוזי הסוכר במזונות ובמשקאות. מפרט : מצב : 100% חומר חדש לגמרי : אלומיניום, צבע גומי : מוצג כטווח מבחן תמונה : 0-10% דיוק בריקס : 1% אורך : בערך. משקל 19 ס"מ/7.48 אינץ ' : בערך. 245 G/8.64 OZ רשימת חבילות : 1 * REFRACTOMETER BRIX 1 x פיפטה 1 x מברג 1 x הוראה הערה : 1. אנא השתמש במכשיר זה בהתאם להוראות, היזהר בעת השימוש. אל תשחרר שום חיבור חלק באופן שרירותי, מונע הלם באלימות, השפעה ונפילה. 2. השתמש בבד נקי ורך כדי לנגב את המכשיר, אל תכניס למים ישירות כדי לנקות ולהימנע מגרד פני השטח. 3. אחסון המכשיר במקום יבש ולא מאכל. 4. אחסון החלק היטב. 5. טווח ההתאמה של עינית וגלגל היד נמצא במרחק של 2 ס"מ שמאלה או ימינה. 6. אנא אפשר שגיאה של 1-3 ס"מ עקב מדידה ידנית, תודה על הבנתך. 7. המסכים אינם מכוילים זהים, צבע הפריט המוצג בתמונות עשוי להראות מעט שונה מהאובייקט האמיתי, אנא קח את האמיתי כסטנדרט.

מאפיינים מוצהרים

Condition:
100% Brand New
Material:
Aluminum, Rubber
Color:
Shown as Picture
Test Range:
0-10%Brix
Accuracy:
1%
Length:
approx. 19cm/7.48in
Weight:
approx. 245g/8.64oz
Package List:
1 * Brix Refractometer:
1 x Pipette:
1 x Screwdriver:
1 x Instruction:
Note:
1. Please use this instrument according to the instruction, be careful when using. Do not loose any connection part arbitrarily, prevent violently shock, impact and falling off.:
2. Use clean and soft cloth to wipe the instrument, do not put into water directly to clean and avoid scratch of surface.:
3. Storage the instrument at dry and non-corrosive place.:
4. Storage the part well.:
5. The adjustment range of eyepiece and hand wheel is within 2cm left or right.:
6. Please allow 1-3cm error due to manual measurement, thanks for your understanding.:
7. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object, please take the real one as standard.:

ההצעות הטובות ביותר