0 מוצרים

מוצרים(0)

0-מוצרים
מס 0.00
סה"כ 0.00
טחינת וליטוש ראש 1 יחידות טונגסטן קרביד רוטרי קבצי 1/4 שוחק רוטרי כלים טחינת בורס מקדחי מטחנות אביזרי כוח כלים

טחינת וליטוש ראש 1 יחידות טונגסטן קרביד רוטרי קבצי 1/4 שוחק רוטרי כלים טחינת בורס מקדחי מטחנות אביזרי כוח כלים

ILS 18.45
במלאי

כמות

מאוד מתאים להסרת מתכת קוצים לאחר חיתוך, החלקת ריתוכים, טחינת מסמרות והסרת חלודה. הוא מתאים גם לחידוד סכינים, מספריים ולהבי מכסחת דשא. גימור גבוה, יכול לעבד את שונים של חלל עובש דיוק גבוה. יעילות ייצור גבוהה. בחלק גדול של העבודה, זה יכול להחליף את פטוטרת קטן גלגל, ואין זיהום אבק. חוזק גבוה וקשיות. קל לשימוש, יכול להפחית את עוצמת עבודה. להפוך את ליטוש של מוצר בהיר, טוב יותר בשימוש עבור פריטים שונים, כגון מתכת, עץ, ירקן, אגת, וכו'.מפרט : מותג חדשסוג : א6איקס 10 / ג6איקס 10 / ד6איקס 10 / ו6איקס 10 / ג6איקס 10 / ל6איקס 10 (אופציונלי)חומר : טונגסטן קרבידקוטר שקע : כ. 6 מ מ קשיחות : יכול עד 70 תכונה : גימור גבוה, יכול לעבד מגוון של חלל עובש ברמת דיוק גבוהה.ייצור גבוה efficiency.In חלק גדול של העבודה, זה יכול להחליף את פטוטרת קטן גלגל, ואין אבק זיהום.חוזק גבוה וקשיות.קל לשימוש, יכול להפחית את עוצמת עבודה.מתאים לעיבוד אלה מתכת ולא מתכת, כגון ברזל יצוק, פלדה יצוקה, נושאות פלדה, גבוהה פחמן פלדה, כרום ניקל סגסוגת, ברונזה, פליז, ואריחי קרמיקה, שיש, ירקן, עצם, וכו'.החבילה כללה : 1 קוביות סיבוביות קרבידהערה : משמש בעיקר בכלים הפנאומטיים או המונעים על ידי חשמל, המהירות היא בדרך כלל 6000-50000 סיבוב/דקה, קליפ חיובי בזמן השימוש, מצב חיתוך כרסום טוב יותר, נמנע מחיתוך הדדי.בבקשה לאפשר קצת גודל שגיאות בשל מדידה ידנית.צבע פריט מוצג בתמונות עשוי להיות מראה מעט שונה על המסך מאז צגים אינם מכוילים אותו.

מאפיינים מוצהרים

Brand new:
Type:
A6X10 / C6X10 / D6X10 / F6X10 / G6X10 / L6X10 (optional)
Material:
Tungsten carbide
Shank diameter:
approx. 6mm
Hardness:
can up to HRC70
Feature:
High finish, can process out a various of high-precision mold cavity.:
High production efficiency.:
In a great part of the work, it can replace the petiole small wheel, and no dust pollution.:
High strength and hardness.:
Easy to use, can reduce labor intensity.:
Suitable for processing these metal and non-metal, such as cast iron, cast steel, bearing steel, high carbon steel, chrome-nickel alloy, bronze, brass, and ceramic tile, marble, jade, bone, etc.:
Package included:
1 x Carbide Rotary Burrs:
Note:
Mainly used in the pneumatic or electric-driven tools, the speed is generally 6000-50000 rev/min, clip positively while using, milling cutting mode is better, avoids reciprocating cutting.:
Please allow a little size errors due to manual measurement.:
Item color displayed in photos may be showing slightly different on your monitor since monitors are not calibrated same. :

ההצעות הטובות ביותר