0 מוצרים

מוצרים(0)

0-מוצרים
מס 0.00
סה"כ 0.00
גלגלי גלגלים של Uscaster Gate עם בלם 6 אינץ '360 מעלות צמיג מתנפח צמיג 400 קילוגרם קיבולת כבדים כבדים כבדים לתנועת צינור מתכת ושערי עץ.

גלגלי גלגלים של Uscaster Gate עם בלם 6 אינץ '360 מעלות צמיג מתנפח צמיג 400 קילוגרם קיבולת כבדים כבדים כבדים לתנועת צינור מתכת ושערי עץ.

ILS 2.67
במלאי

כמות

חובה כבדה : גלגלי השער המתגלגלים האלה בעלי יכולת משקל יוצאת מן הכלל, התומכת בדלתות של עד 400 פאונד, מה שהופך אותו למתאים לרוב גדלי הדלתות. בין אם לשימוש תעשייתי, מסחרי או מגורים, גלגל שער זה יכול לספק תמיכה והגנה מצוינים, להבטיח החלקה חלקה ומיקום יציב. עיצוב ייחודי : הכולל עיצוב ייחודי עם גלגל עם בלם, צמיג פנאומטי ומסתובב של 360 מעלות, גלגל שער זה מאפשר תנועה חלקה ועצירה מדויקת, אפילו ברוחות גבוהות ובמשטחים שונים. בין אם הדלת שלך תלויה או מחליקה, גלגל השער הזה יכול להפוך את הדלת שלך לנוחה וגמישה יותר לשימוש. חומרים עמידים : חומר ניילון המשמש יכול להגדיל את אורך החיים של הגלגל ודלתך, מה שהופך אותו לעמיד ואמין יותר. עמידות ויציבות ארוכת טווח זו מבדילים אותו מגלגלים שער דומים אחרים. התקנה קלה : דורש רק ברגים אחד (רישום אריזה כולל). גם אם אין לך ניסיון מועט בהתקנה, אתה יכול בקלות ידני להתקנה ללא טרחה מבלי לדרוש מיומנויות מקצועיות או לרכוש כלים נוספים. תחולת רחבה : גלגל שער זה של זה עובד עם שערים שונים, כולל יישומים שונים תעשייתיים, מסחריים ומגורים. בין אם הדלת שלך היא בכל גודל וצורה, גלגל השער הזה יכול לספק יכולות הזזה ועצירה יעילות כדי להפוך את השער שלך לנוח יותר ומעשי. חובה כבדה : גלגלי השער המתגלגלים האלה בעלי יכולת משקל יוצאת מן הכלל, התומכת בדלתות של עד 400 פאונד, מה שהופך אותו למתאים לרוב גדלי הדלתות. בין אם לשימוש תעשייתי, מסחרי או מגורים, גלגל שער זה יכול לספק תמיכה והגנה מצוינים, להבטיח החלקה חלקה ומיקום יציב. עיצוב ייחודי : הכולל עיצוב ייחודי עם גלגל עם בלם, צמיג פנאומטי ומסתובב של 360 מעלות, גלגל שער זה מאפשר תנועה חלקה ועצירה מדויקת, אפילו ברוחות גבוהות ובמשטחים שונים. בין אם הדלת שלך תלויה או מחליקה, גלגל השער הזה יכול להפוך את הדלת שלך לנוחה וגמישה יותר לשימוש. חומרים עמידים : חומר ניילון המשמש יכול להגדיל את אורך החיים של הגלגל ודלתך, מה שהופך אותו לעמיד ואמין יותר. עמידות ויציבות ארוכת טווח זו מבדילים אותו מגלגלים שער דומים אחרים. התקנה קלה : דורש רק ברגים אחד (רישום אריזה כולל). גם אם אין לך ניסיון מועט בהתקנה, אתה יכול בקלות ידני להתקנה ללא טרחה מבלי לדרוש מיומנויות מקצועיות או לרכוש כלים נוספים. תחולת רחבה : גלגל שער זה של זה עובד עם שערים שונים, כולל יישומים שונים תעשייתיים, מסחריים ומגורים. בין אם הדלת שלך היא בכל גודל וצורה, גלגל השער הזה יכול לספק יכולות הזזה ועצירה יעילות כדי להפוך את השער שלך לנוח יותר ומעשי. אריזה : 1xcaster.

מאפיינים מוצהרים

ההצעות הטובות ביותר