0 מוצרים

מוצרים(0)

0-מוצרים
מס 0.00
סה"כ 0.00
אדום בערות אדומות טיטי קוף קוף וינטג 'חיות בר כיתת טבע עיצוב משרד זואולוגיה איור עתיק פוסטר הדפסת אמנות יפה - 18x24 - משופר מט.

אדום בערות אדומות טיטי קוף קוף וינטג 'חיות בר כיתת טבע עיצוב משרד זואולוגיה איור עתיק פוסטר הדפסת אמנות יפה - 18x24 - משופר מט.

ILS 2.33
במלאי

כמות

כעת אנו שולחים הדפסים ממוסגרים, קנבס נמתח & פיל ומקל ברחבי העולם !! אנא התעלם מ"ארה"ב בלבד "ו"קנדה בלבד". אלה הם רפרודוקציות איכותיות באמנות מוזיאון שמובטחות להרשים. שימו לב שאנו גודלים על פי יחס הגובה של האמנות המקורית, אולם אנו יכולים להכיל כל בקשות בגודל מותאם אישית. ההדפסה הזמינה כמתמוסמכת משופרת מט, ארכיון מט, גלריית בד נמתחת 1.5 ", דבק פיל ומקל מקצועי ומוסגר. מידע על מידע על כל אחד למטה. אתה מעדיף את האמנות שלך המודפסת על עץ, מתכת, חידות ועוד הרבה יותר. תוצאות מצולמות מט יפהפיות. הייצור הנוכחי הוא 2-7 ימים ברחבי העולם. בהלוואת כל יצירות אמנות מראה תלת ממדי ועומק ציורי מרשים. בשילוב עם ציפוי הזרקת דיו של Matt Premium, מאמר זה מייצר הדפסים מצטיינים הכוללים צבעים מבריקים, שחורים עמוקים, ניגודים בולטים ורבייה מושלמת של פירוט. קלאסיקה נטולת חומצה וליגנין זו עומדת בדרישות המדויקות ביותר להתנגדות לגיל ומעוצבת במיוחד ליישומי Fineert. הייצור הנוכחי הוא 1-7 ימים ברחבי העולם .3. גלריית בד נמתחת 1.5 " : הבד המתוח שלנו נועד לעמוד בדרישות גלריות האמנות ואריכות החיים של המוזיאון ולהבטיח עקביות של גוונים עד 200 שנה. תהליך ההדפסה הוא ג'יקל עם דיו פיגמנט על עץ עץ עץ פרמיום מטא /m2. כל בד כולל רפידות לבד להגנה ומגיע מוכנה לתלייה. אנא צור איתנו קשר אם אתה מעוניין בבד מגולגל. זמן הייצור הנוכחי הוא 5-12 יום ברחבי העולם .4 פיל ומקל : זה חלק מאוד, לבן, עמיד, עצמי.

מאפיינים מוצהרים

ההצעות הטובות ביותר