0 מוצרים

מוצרים(0)

0-מוצרים
מס 0.00
סה"כ 0.00
Weyyutix מזגן שמשה קדמית, דטור אוורור אוויר - דונם אוויר שקע אוויר אגף אוויר אוויר מקורר כיוון רוח כיוון רוח קדמית לבית.

Weyyutix מזגן שמשה קדמית, דטור אוורור אוויר - דונם אוויר שקע אוויר אגף אוויר אוויר מקורר כיוון רוח כיוון רוח קדמית לבית.

ILS 7.44
במלאי

כמות

⇁ 【【Safe ללא ריח】 השמשה הקדמית המיזוג אוויר העשויה מחומרים בריאים וידידותיים לסביבה היא חסרת ריח לחלוטין, וגם הקשישים וגם הילדים יכולים להשתמש בו בתוך הבית בביטחון. ⇁ 【כנפיים מתכווננות】 ניתן לכוונן את חלק הזרוע של בבל מיזוג אוויר בחופשיות לכיוון הרוח המזגן. אוויר קריר וחם נגיש בקלות גם בקיץ וגם בחורף. הימנע מאי נוחות הנגרמת כתוצאה מיזוג אוויר ישיר. ⇁ 【【180 התאמה】 לכנפי המזגן המתכוונן יש פונקציה של התאמה רב זוויתית, ניתן להתאים את כיוון הרוח כרצונו, וניתן להתאים את כיוון הרוח המתאים בהתאם ל- CES עונתי, מה שהופך את החיים לנוחים יותר. ⇁ 【עם חורי אוורור】 עם חורי אוורור, זרימת האוויר מופצת באופן שווה, ומונעת מי הצטברות של מי עיבוי ומניעה עיבוי. הקירות לא ייחשפו ללחות ולא יגדלו עובש. ⇁ 【התקנה ללא חור】 Baffle מיזוג אוויר מתכוונן מותקן בשנייה, וניתן להשתמש בו מייד לאחר למעלה, ללא אגרוף, ללא דביקה, אפס נזק ואפס קשיים. ⇁ 【【Safe ללא ריח】 השמשה הקדמית המיזוג אוויר העשויה מחומרים בריאים וידידותיים לסביבה היא חסרת ריח לחלוטין, וגם הקשישים וגם הילדים יכולים להשתמש בו בתוך הבית בביטחון. ⇁ 【כנפיים מתכווננות】 ניתן לכוונן את חלק הזרוע של בבל מיזוג אוויר בחופשיות לכיוון הרוח המזגן. אוויר קריר וחם נגיש בקלות גם בקיץ וגם בחורף. הימנע מאי נוחות הנגרמת כתוצאה מיזוג אוויר ישיר. ⇁ 【【180 התאמה】 לכנפי המזגן המתכוונן יש פונקציה של התאמה רב זוויתית, ניתן להתאים את כיוון הרוח כרצונו, וניתן להתאים את כיוון הרוח המתאים בהתאם ל- CES עונתי, מה שהופך את החיים לנוחים יותר. ⇁ 【עם חורי אוורור】 עם חורי אוורור, זרימת האוויר מופצת באופן שווה, ומונעת מי הצטברות של מי עיבוי ומניעה עיבוי. הקירות לא ייחשפו ללחות ולא יגדלו עובש. ⇁ 【התקנה ללא חור】 Baffle מיזוג אוויר מתכוונן מותקן בשנייה, וניתן להשתמש בו מייד לאחר למעלה, ללא אגרוף, ללא דביקה, אפס נזק ואפס קשיים. תיאור : ניפוח אנטי-ישיני - שמשה קדמית יעילה יכולה לשנות את כיוון זרימת האוויר של המזגן כדי להימנע מלהיעילות ישירה לא נוחה להפיץ את יעילות מיזוג האוויר על ידי שינוי כיוון זרימת האוויר, הפוך במהירות את טמפרטורת החדר אחידה וחוסכת עלויות אנרגיה מיותרות. מתאים לרוב המזגנים המרכזיים מפוצלים מיני, מפזרים ביתיים או אוויר, פתחי אוורור. נקל למראה דק, חוסך מקום, מתכופף יפה לאחר ההתקנה, לא נראה מוזר כמו הסטות גדולות אחרות. תכונות : משקל : 280 גרם גודל : 9.8*9.8* 29.8 טיפים של Boxeskingsking : 1. בשל טמפרטורת הצבע של התצוגה, המצלמה, כישורי האור והצילום של הסביבה וכו ', יתכן שיש הבדל צבע קל בתמונות של כמה מוצרים, והצבע כפוף למוצר בפועל! 2. אנא אפשר הבדל בגודל קל כתוצאה ממספר מדידה ידני שונה : 1*בבל מיזוג אוויר.

מאפיינים מוצהרים

ההצעות הטובות ביותר