0 מוצרים

מוצרים(0)

0-מוצרים
מס 0.00
סה"כ 0.00
AOOF 60 יחידות/הגדר שלוש גלילים שקית זבל שקיות אשפה מפלסטיק שקיות זבל במטבח שקיות עבות יותר יכולת מיסב חזקה ללא דליפה.

AOOF 60 יחידות/הגדר שלוש גלילים שקית זבל שקיות אשפה מפלסטיק שקיות זבל במטבח שקיות עבות יותר יכולת מיסב חזקה ללא דליפה.

ILS 20.60
במלאי

כמות

תיאור : תיק זבל של מוצר זה יכול לא רק לאסוף בקלות את האשפה, אלא גם הוא מתאים לקולקציה ביתית, נשיאת נסיעות, קניות בחוץ. מפרט : צבע : לבן, סילברקטיטי : 3 רולס/חבילה (20 יח '/גליל, 60 יחידות בסך הכל) גודל : 45 x 50 x 0.012mmfeatures : 1. קטיף ומשיכה, סגירה מהירה. העיצוב של השריכה בפה של התיק מקל עלינו לארוז את האשפה. קטיף ומשיכה מהיר יכול להימנע מלהגע במלוכלך בתוך התיק ולאטום את הריח, שהוא נקי ונוח, קל לארוז ולקחת אותו משם .2. רישוף כפול, מגן על היד שלך. על השריכה הכפולה ועיצוב פני החבל המתרחב, עובי כפול, הגנה על הידיים שלך מפני נפגעים .3. אין צורך לקרוע, קל להשיג. קל לקרוע בשיטת הקריעה המסורתית. במקום זאת, זה נוח יותר בשיטת המיצוי, ממש כמו מיצוי רקמות, שמבטיח שקיות אשפה שלמות. שקית עבה יותר, יכולת מיסב חזקה. שקיות זבל המופלאות מאמצות סרטי שלוש שכבות בעובי של 1.2- איטום טמפרטורה קבועה, הימנע מדליפה. טכנולוגיית איטום טמפרטורה טמפרטורה יכולה להימנע מדליפה צדדית בממשק, קל להתמודד עם כל המרק .6. קיבולת גדולה. שקית האשפה של 286 מ"מ מתאימה לפחי אשפה מעגליים ומרובעים עם היקף פחות מ- 90 ס"מ וקיבולת של 10 L-15 L. בין אם זה בבית או במשרד היומי, הם עוזרים טובים בסילוק האשפה .7. חומר HDPE חדש, בריא וידידותי יותר לסביבה. חומר HDPE חדש, שאינו רעיל, חסר טעם, בטוח ובריא. זה יכול לעמוד בערך 100 ℃. צפיפות גבוהה, קשיחות גבוהה, תוכלו להשתמש בסלון, חדר אמבטיה, מטבח בנוח. רב-תכליתי, קל משקל ונוח. זה לא יכול רק לאסוף בקלות את האשפה, אלא גם הוא מתאים לבית.

מאפיינים מוצהרים

Color:
White, Silver
Quantity:
3rolls/pack (20pcs/roll, 60pcs in total)
Size:
45 x 50 x 0.012mm
Features:
1. Picking & Pulling, Rapid Closing.:
The drawstring design at the mouth of the bag makes us easy to pack the garbage. Rapid picking and pulling can avoid touching the dirty inside the bag and seal the odor, which is clean and convenient, easy to pack and take it away.:
2. Double drawstring, protecting your hands.:
The double drawstring and the widening rope surface design, double thickness, protecting your hands from being hurt.:
3. No need to tear, easy to get.:
It is easy to tear with the traditional tearing method. Instead, it is more convenient with the extraction method, just like tissue extraction, which ensures complete trash bags.:
4. Thicker bag, strong bearing capacity.:
Drawstring trash bags adopt three-layer films with thickness of 1.2um, which has strong bearing capacity and withstand sharp edges and corners, tear resistance and not easy to penetrate.:
5. Constant temperature sealing, avoid leakage.:
Constant temperature sealing technology can avoid side leakage at the interface, easy to deal with all soup.:
6. Large capacity.:
This 286mm trash bag is suitable for circular and square trash cans with circumference less than 90cm and capacity of 10L-15L. Whether it is at home or daily office, are good helpers in garbage disposal.:
7. New HDPE material, healthier and more environmentally friendly.:
Optimized new HDPE material, non-toxic, tasteless, safe and healthy. It can withstand about 100℃. High density, high toughness, you can use in living room, bathroom, kitchen at ease.:
8. Multi-purpose, lightweight and convenient.:
It can not only easily collect the garbage, but also it is suitable for home :

ההצעות הטובות ביותר