0 מוצרים

מוצרים(0)

0-מוצרים
מס 0.00
סה"כ 0.00
חגורה טייגל/קולבי טבעת צעיף מחזיק מתלה עם ווים 360 מעלות אביזרים סיבובים חרוזי חרוזים מארגן ארונות לתלייה לעניבות צעיפי משי קשקשים פשמינאס.

חגורה טייגל/קולבי טבעת צעיף מחזיק מתלה עם ווים 360 מעלות אביזרים סיבובים חרוזי חרוזים מארגן ארונות לתלייה לעניבות צעיפי משי קשקשים פשמינאס.

ILS 3.33
במלאי

כמות

קולבי צעיף/חגורה - החבילה כוללת מחזיקי קולב צעיף של 1 יח '. קולב יכול לאחסן ולארגן צעיפים, קשרים, חגורות או צעיפים בלולאה. זהו חובה אם צעיפים מנהלים את חייך ויוצרים כאוס בארון שלך. Space Saver - לא תופס הרבה מקום, מציג את הקשרים והצעיפים שלך בסדר יפה כדי שלא תצטרך לחטט את המגירה שלך בכל פעם. חומר יציב - קולבי הצעיף האלה בעלי בניית פלדה, יכולים להחזיק עד 15 פאונד. יציב מספיק לצעיפי משיי קיץ אביב וצעיפים עבים בחורף בסתיו. מנע נזק - ווים פלדה מכוסים חרוזי פלסטיק, בנוסף ליפה, אך גם לא ישאירו קמטים במוצרי העור שלכם. רב -פונקציונלי - זה לא רק יכול להחזיק את הצעיפים, החגורות והקשרים שלך, אלא גם יכול לתלות חולצות, סוודרים, מעילים, שמלות ועוד הרבה בגדים, כובעים, תיקים, מגבות, שרשראות או אפילו תכשיטים. קולבי צעיף/חגורה - החבילה כוללת מחזיקי קולב צעיף של 1 יח '. קולב יכול לאחסן ולארגן צעיפים, קשרים, חגורות או צעיפים בלולאה. זהו חובה אם צעיפים מנהלים את חייך ויוצרים כאוס בארון שלך. Space Saver - לא תופס הרבה מקום, מציג את הקשרים והצעיפים שלך בסדר יפה כדי שלא תצטרך לחטט את המגירה שלך בכל פעם. חומר יציב - קולבי הצעיף האלה בעלי בניית פלדה, יכולים להחזיק עד 15 פאונד. יציב מספיק לצעיפי משיי קיץ אביב וצעיפים עבים בחורף בסתיו. מנע נזק - ווים פלדה מכוסים חרוזי פלסטיק, בנוסף ליפה, אך גם לא ישאירו קמטים במוצרי העור שלכם. רב -פונקציונלי - זה לא רק יכול להחזיק את הצעיפים, החגורות והקשרים שלך, אלא גם יכול לתלות חולצות, סוודרים, מעילים, שמלות ועוד הרבה בגדים, כובעים, תיקים, מגבות, שרשראות או אפילו תכשיטים. 360 ° וו קולב מתכתי מסתובב וחלודה - וודא שתוכל להשתמש בו בצורה גמישה יותר ולסובב אותו בקלות. מנע נזק - ווים פלדה מכוסים חרוזי פלסטיק, בנוסף ליפה, אך גם לא ישאירו קמטים במוצרי העור שלכם. חומר פלסטיק ABS עמיד - הבטחת שימוש זמן רב. המפרט כולל : 1 pc תליוני צעיף כבד חומרים : בניית פלדה, צבע ניילון ABS צבע : מידות בהירות : 9.3 אינץ 'רוחב x 6 אינץ'.

מאפיינים מוצהרים

ההצעות הטובות ביותר