0 מוצרים

מוצרים(0)

0-מוצרים
מס 0.00
סה"כ 0.00
מערכת פסולת ממס Ezwaste HPLC, מיכל חד פעמי של 20L UN/DOT, 70 ממ VersACAP עם ארבע יציאות עבור O.D. צִנוּר; שלוש יציאות בגודל 1/4 אינץ 'O.D.

מערכת פסולת ממס Ezwaste HPLC, מיכל חד פעמי של 20L UN/DOT, 70 ממ VersACAP עם ארבע יציאות עבור O.D. צִנוּר; שלוש יציאות בגודל 1/4 אינץ 'O.D.

ILS 29.20
במלאי

כמות

חומר קרבוי : HDPE. חומר כובע : פוליפרופילן (PP). אביזרי צינורות מאובטחים צינורות פסולת לקרבוי המספקים מערכת סגורה הנחוצה למניעת שפכים (תקעים הכלולים עבור יציאות שאינן בשימוש). מתאם 90 מעלות כלול לגמישות אחסון מקסימאלית, 4 יציאות עבור צינורות OD 1/8 ", 3 יציאות עבור צינורות OD 1/4" עם מיכל 20 L. אטם EPDM נרפא גופרית להחלפה לתאימות כימית גבוהה כנגד ממסים אורגניים אגרסיביים. חומר קרבוי : HDPE. חומר כובע : פוליפרופילן (PP). אביזרי צינורות מאובטחים צינורות פסולת לקרבוי המספקים מערכת סגורה הנחוצה למניעת שפכים (תקעים הכלולים עבור יציאות שאינן בשימוש). מתאם 90 מעלות כלול לגמישות אחסון מקסימאלית, 4 יציאות עבור צינורות OD 1/8 ", 3 יציאות עבור צינורות OD 1/4" עם מיכל 20 L. אטם EPDM נרפא גופרית להחלפה לתאימות כימית גבוהה כנגד ממסים אורגניים אגרסיביים. ערכת המסנן של האו"ם/נקודה, מערכת פסולת ממיס Vers Acap 70 מ"מ Ezwaste מיועדת להיות פיתרון סביר לסילוק פסולת נוזלית של HPLC. כל מערכת מיוצרת כדי לאסוף פסולת בבטחה משתי מכונות HPLC. מערכת זו כוללת פילטר פחמן מופעל אשר לוכד תרכובות אורגניות נדיפות מלהשחרר לאוויר. זה מונע משאיפה של כימיקלים על ידי עובדי מעבדה ומספק מנגנון קל של סילוק לפסולת אדים. מערכת הפסולת ממס Ezwaste כוללת גם תכנון לולאה סגור המגן מפני דליפות ושפכים, ומשפר את הבטיחות הכללית במעבדה. מערכת Ezwaste UN/DOT מיועדת להיות פיתרון סביר לסילוק פסולת נוזלית. כל מערכת מיוצרת כדי לאסוף פסולת בבטחה ממערכות HPLC אחת או יותר ואילו מסנני פליטת הפחמן משפרים את איכות האוויר על ידי לכידת אדים שעלולים להזיק שנפלטים מממסים. כל מערכת כוללת קרבוי 13.5 L או 20 L HDPE TH SQ Carboy, 70 מ"מ Versaap, 4 יציאות עבור צינורות פסולת OD 1/8 אינץ ', 3 יציאות עבור צינורות OD 1/4 ", יציאה אחת למסנן פליטה פחמן, 1 פילטר פליטה פחמן, 1 ותקעים ליציאות שאינן בשימוש. אביזרי הצינור מאובטחים צינורות פסולת לקרבוי המספקים מערכת סגורה המונעת אדים להימלט. תואם את קרבוי ה- EZGRIP HDPE שלנו, מיכל HDPE של UN/DOT ובקבוקי HDPE כבד. טכנולוגיית Vers Acap, CAP ומתאם, מבטלת את הצורך להסיר צינורות מכובע פתוח להתקנת כובע סגור. אין פיתול של צינורות בעת הסרת הכובע ממיכל. מערכות Ezwaste שלנו מתוכננות ומיוצרות בארה"ב באמצעות מערכות איכות ISO 9001 ו- ISO 13485. כל הכלים שנבנו, עיבוד מוצרים ויצירת פלסטיק נעשים בארצות הברית.

מאפיינים מוצהרים

ההצעות הטובות ביותר