0 מוצרים

מוצרים(0)

0-מוצרים
מס 0.00
סה"כ 0.00
Monoprice OM3 כבל אופטיקה סיבים אופטיים - 15 מטר - אקווה | SC/SC, UL, 50/125 סוג, Multimode, 10GB, Corning, אידיאלי עבור 10 רשתות Ethernet

Monoprice OM3 כבל אופטיקה סיבים אופטיים - 15 מטר - אקווה | SC/SC, UL, 50/125 סוג, Multimode, 10GB, Corning, אידיאלי עבור 10 רשתות Ethernet

ILS 7.42
במלאי

כמות

חסינות להפרעות אלקטרוניות ומהירויותיה הגדולות יותר על פני מרחקים ארוכים יותר, כבלים סיבים אופטיים הפכו לצינור הבחירה לתקשורת ברשת במהירות גבוהה. OM3 "אקווה" מיושם לייזר, כבל רב-מצב עם ליבת 50 UM וקוטר חיפוי 125 אממ. מחברי SC כפולים עם קידוד צבע בכל קצה. אידיאלי לשימוש ברשתות 10 Gigabit Ethernet (GBE). מעיל הכבלים הוא OFNR (סיבים אופטיים, לא מוליכים, מעלה) המדורג על ידי UL, מה שאומר שהוא עומד בדרישות בטיחות אש וביטוח והוא בטוח לשימוש בתוך הקירות, ובין הרצפות, של מבני מעמד מסחריים. כבל סיבים אופטי. חסינות להפרעות אלקטרוניות ומהירויותיה הגדולות יותר על פני מרחקים ארוכים יותר, כבלים סיבים אופטיים הפכו לצינור הבחירה לתקשורת ברשת במהירות גבוהה. OM3 "אקווה" מיושם לייזר, כבל רב-מצב עם ליבת 50 UM וקוטר חיפוי 125 אממ. מחברי SC כפולים עם קידוד צבע בכל קצה. אידיאלי לשימוש ברשתות 10 Gigabit Ethernet (GBE). מעיל הכבלים הוא OFNR (סיבים אופטיים, לא מוליכים, מעלה) המדורג על ידי UL, מה שאומר שהוא עומד בדרישות בטיחות אש וביטוח והוא בטוח לשימוש בתוך הקירות, ובין הרצפות, של מבני מעמד מסחריים. כבל סיבים אופטי. בגלל חסינותה להתערבות אלקטרונית ומהירויותיה הגדולות יותר למרחקים ארוכים יותר, כבלים סיבים אופטיים הפכו לצינור הבחירה לתקשורת ברשת במהירות גבוהה. Monoprice גאה להציע שורה מלאה של כבלי דופלקס בעלי מצב יחיד ומולטי-מצב באיכות גבוהה באמצעות סיבים אופטיים המיוצרים על ידי קורנינג. זהו כבל OM3 "אקווה" מיושם בלייזר, רב-מצב עם ליבת 50 UM וקוטר חיפוי 125 UM. בכבל מחברי SC כפולים עם קידוד צבע בכל קצה והוא אידיאלי לשימוש ברשתות 10 Gigabit Ethernet (GBE). ז'קט הכבלים הוא OFNR (סיבים אופטיים, לא מוליכים, מעלה) המדורג על ידי UL, מה שאומר שהוא עומד בדרישות בטיחות אש וביטוח והוא בטוח לשימוש בתוך הקירות, ובין הרצפות, של מבני מעמד מסחריים.

מאפיינים מוצהרים

ההצעות הטובות ביותר