0 מוצרים

מוצרים(0)

0-מוצרים
מס 0.00
סה"כ 0.00
Yutrd zcjux טהור בעבודת יד diy לב בצורת במבוק מאוורר ארוג מאוורר קירור מאוורר קירור מגניב מאוורר מדריך קיץ ידני קש קש קש.

Yutrd zcjux טהור בעבודת יד diy לב בצורת במבוק מאוורר ארוג מאוורר קירור מאוורר קירור מגניב מאוורר מדריך קיץ ידני קש קש קש.

ILS 124.31
במלאי

כמות

אלגנטי מאוד, מתאים לקיץ, למסיבה ולחוף. מכיוון שהמאוורר שזור מבמבוק טבעי, הוא בטוח, ידידותי לסביבה ולא רעיל. אומנות מעודנת, יש לה עבודות מעודנות. יש קשיחות טובה, ניחוח קל ורך ורך וטבעי. מכיוון שהמוצר מיוצר בעבודת יד, הבורס קטנים ואינם משפיעים על השימוש. אלגנטי מאוד, מתאים לקיץ, למסיבה ולחוף. מכיוון שהמאוורר שזור מבמבוק טבעי, הוא בטוח, ידידותי לסביבה ולא רעיל. אומנות מעודנת, יש לה עבודות מעודנות. יש קשיחות טובה, ניחוח קל ורך ורך וטבעי. מכיוון שהמוצר מיוצר בעבודת יד, הבורס קטנים ואינם משפיעים על השימוש. תיאור : אלגנטי מאוד, מתאים לקיץ, למסיבה ולחוף האוהד שזורים מבמבוק טבעי, הוא בטוח, ידידותי לסביבה ולא רעיל. מלאכה לזכותו, יש לו עבודות מעודנות. יש קשיחות טובה, מרחב טרי ורך וטבעי. המוצר מיוצר בעבודת יד, הבורס קטנים ואינם משפיעים על השימוש. תיאור : גודל : בערך 20-25 ס"מ רחב-קולור : כפי שמוצג חומר : עלה דקל החבילה כוללת : 1*מאוורר בעבודת יד. רק תוכן החבילה לעיל, מוצרים אחרים אינם כלולים. הערות : עקב מדידה ידנית, אנא אפשר סטייה של 1-10 מ"מ. אוהד.

מאפיינים מוצהרים

ההצעות הטובות ביותר