0 מוצרים

מוצרים(0)

0-מוצרים
מס 0.00
סה"כ 0.00
Xigue תואם לאייפון 14 פרו מקס מערבי מארז, עור חום של פרה חום טורקיז קאובוי גרפיקה מערבית לאייפון לנשים גברים, מגן על TPU רך.

Xigue תואם לאייפון 14 פרו מקס מערבי מארז, עור חום של פרה חום טורקיז קאובוי גרפיקה מערבית לאייפון לנשים גברים, מגן על TPU רך.

ILS 3.00
במלאי

כמות

תואם ל- i Phone 14 Pro Max. [חומר באיכות גבוהה] המיוצר עם חומר TPU עמיד, המקרה רך, דק ויציב, ומעוצב לשימוש לטווח הארוך. [גישה נוחה לכל הכפתורים] גזרות, פקדים ויציאות מדויקים מבלי שתצטרך להסיר את מארז הטלפון. [הגנת מסך ומצלמה] העלה מצלמה וקצה מסך כדי להגן על המצלמה והמסך שלך מפני טיפות וסדקים ושריטות פני השטח. [סגנון מערבי] התבנית המערבית הייחודית הופכת את הטלפון שלך לאטרקטיבי יותר. מארז הטלפונים הניידים המסוגננים הזה הוא גם המתנה הטובה ביותר למשפחה וחברים. תואם ל- i Phone 14 Pro Max. [חומר באיכות גבוהה] המיוצר עם חומר TPU עמיד, המקרה רך, דק ויציב, ומעוצב לשימוש לטווח הארוך. [גישה נוחה לכל הכפתורים] גזרות, פקדים ויציאות מדויקים מבלי שתצטרך להסיר את מארז הטלפון. [הגנת מסך ומצלמה] העלה מצלמה וקצה מסך כדי להגן על המצלמה והמסך שלך מפני טיפות וסדקים ושריטות פני השטח. [סגנון מערבי] התבנית המערבית הייחודית הופכת את הטלפון שלך לאטרקטיבי יותר. מארז הטלפונים הניידים המסוגננים הזה הוא גם המתנה הטובה ביותר למשפחה וחברים. חומר באיכות גבוהה המיוצר עם חומר TPU עמיד, המקרה רך, דק ויציב, ומעוצב לשימוש לטווח הארוך. גישה לא כל הכפתורים מדויקים, בקרות ויציאות מבלי שתצטרך להסיר את מארז הטלפון מסך קצה כדי להגן על המצלמה והמסך שלך מפני טיפות וסדקים ושריטות פני השטח. סגנון מערבית התבנית המערבית הייחודית הופכת את הטלפון שלך לאטרקטיבי יותר. מארז הטלפונים הניידים המסוגננים הזה הוא גם המתנה הטובה ביותר למשפחה וחברים. לאחר שירותי מכירות שביעות רצון הלקוחות היא הדאגה העיקרית שלנו. אם יש לך שאלות, אנא אל תהסס לפנות אלינו.

מאפיינים מוצהרים

ההצעות הטובות ביותר